وزنهبرداری قهرمانی آسیا| برنامه کامل زمانبندی مسابقات در ازبکستان اعلام شد
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ | کد خبر: ۳۱۵۳۷۶۰۹
برنامه کامل زمابنبدی مسابقات وزنهبرداری قهرمانی 2021 بزرگسالان آسیا در تاشکند ازبکستان مشخص شد.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رقابتهای وزنهبرداری قهرمانی 2021 بزرگسالان آسیا از پنجشنبه (26 فروردین ماه) با برگزاری جلسات کمیتههای فنی، پزشکی، مربیگری، تحقیق و علمی و هیأت اجرایی کنفدراسیون وزنهبرداری آسیا در تاشکند ازبکستان آغاز میشود.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
به خاطر رعایت تمامی پروتکلهای بهداشتی به جهت مقابله با ویروس کرونا، قبل و بعد هر برگزاری رقابت هر وزن، سالن مسابقه ضدعفونی و تمیز میشود. همچنین ساعت 6 صبح و ساعت 9 شب باز هم سالن به منظور مقابله با ویروس کرونا کاملا نظافت میشود.
همچنین در روز جمعه 16 آوریل (27 فروردین ماه) به ترتیب ثبت نام شرکتکنندگان حاضر در این دوره از مسابقات، کنگره، تمرین و آزمایش سیستمهای یک مسابقه کامل با اجرا شدن تمام جزئیات و شبیه سازی مسابقه با حضور مسئولان فنی، تمرین ورزشکاران، مراسم مدال و برافراشتن پرچم، سمینار مربیگری و سمینار ضد دوپینگ برگزار خواهد شد.
برنامه کامل زمانبندی مسابقات به شرح زیر است:
شنبه 17 آوریل (28 فروردین ماه) اولین روز مسابقات:
ساعت 6 صبح: ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 11 تا 13: رقابت اوزان 49 و 55 کیلوگرم گروه B بانوان
ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
به مدت نیم ساعت مراسم افتتاحیه طبق رعایت پروتکلهای بهداشتی برگزار میشود.
ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 16: رقابت گروه A دسته 45 کیلوگرم بانوان
ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 19: رقابت گروه A دسته 49 کیلوگرم بانوان
ساعت 21: ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
یکشنبه 18 آوریل (29 فروردین ماه)دومین روز مسابقات:
ساعت 6 صبح: ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 9: رقابت اوزان 55 و 61 کیلوگرم گروه B مردان
ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 13: رقابت گروه A دسته 55 کیلوگرم مردان
ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 16: رقابت گروه A دسته 55 کیلوگرم بانوان
ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 19: رقابت گروه A دسته 61 کیلوگرم مردان
ساعت 21: ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
دوشنبه 19 آوریل (30 فروردین ماه) سومین روز مسابقات:
ساعت 6 صبح: ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 10: رقابت گروه B دسته 59 کیلوگرم بانوان
ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 12 و نیم: رقابت گروه B دسته 67 کیلوگرم مردان
ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 16: رقابت گروه A دسته 59 کیلوگرم بانوان
ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 19: رقابت گروه A دسته 67 کیلوگرم مردان
ساعت 21: ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
سه شنبه 20 آوریل (31 فروردین ماه) چهارمین روز مسابقات:
ساعت 6 صبح: ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت10: رقابت گروه B دسته 64کیلوگرم بانوان
ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 12 و نیم: رقابت گروه B دسته 73 کیلوگرم مردان
ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 16: رقابت گروه A دسته 64 کیلوگرم بانوان
ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 19: رقابت گروه A دسته 73 کیلوگرم مردان
ساعت 21: ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
چهارشنبه 21 آوریل (یکم اردیبهشت ماه) پنجمین روز مسابقات:
ساعت 6 صبح: ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 10: رقابت گروه B دسته 71 کیلوگرم بانوان
ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 12 و نیم: رقابت گروه B دسته 81 کیلوگرم مردان
ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 16: رقابت گروه A دسته 71 کیلوگرم بانوان
ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 19: رقابت گروه A دسته 81 کیلوگرم مردان
ساعت 21: ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
پنجشنبه 22 آوریل (دوم اردیبهشت ماه) ششمین روز مسابقات:
ساعت 6 صبح: ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت10: رقابت گروه B دسته 89 کیلوگرم مردان
ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 13: رقابت اوزان 76 و 81 کیلوگرم گروه B بانوان
ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 16: رقابت گروه A دسته 76 کیلوگرم بانوان
ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 19: رقابت گروه A دسته 89 کیلوگرم مردان
ساعت 21: ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
جمعه 23 آوریل (سوم اردیبهشت ماه) هفتمین روز مسابقات:
ساعت 6 صبح: ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت10: رقابت گروه B دسته 96 کیلوگرم مردان
ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 13 و 30 دقیقه: رقابت اوزان 102 و 109 کیلوگرم گروه B مردان
ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 16: رقابت گروه A دسته 81 کیلوگرم بانوان
ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 19: رقابت گروه A دسته 96 کیلوگرم مردان
ساعت 21: ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
شنبه 24 آوریل (چهارم اردیبهشت ماه) هشتمین روز مسابقات:
ساعت 6 صبح: ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 10: رقابت اوزان 87 و 87+ کیلوگرم گروه B بانوان
ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 13: رقابت گروه A دسته 102 کیلوگرم مردان
ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 16: رقابت گروه A دسته 109 کیلوگرم مردان
ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 19: رقابت گروه A دسته 87 کیلوگرم بانوان
ساعت 21: ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
یکشنبه 25 آوریل (پنجم اردیبهشت ماه) نهمین و آخرین روز مسابقات:
ساعت 6 صبح: ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 10: رقابت گروه B دسته 109+ کیلوگرم مردان
ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 13: رقابت گروه A دسته 87+ کیلوگرم بانوان
ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
ساعت 15 و 30دقیقه: رقابت گروه A دسته 109+ کیلوگرم مردان
ساعت 18: ضدعفونی و تمیز کردن سالن مسابقه
همه زمانهای ذکر شده به وقت محلی است و امکان دارد تغییراتی در برنامه زمانبندی داشته باشد.
انتهای پیام/
منبع: دانا
کلیدواژه: کیلوگرم مردان ساعت 21 رقابت گروه B دسته رقابت گروه A دسته کیلوگرم گروه B اردیبهشت ماه روز مسابقات فروردین ماه وزنه برداری رقابت اوزان ساعت 6 صبح
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.dana.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «دانا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۱۵۳۷۶۰۹ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
بوکس قهرمانی جوانان و امید آسیا| صعود اسماعیلی به فینال با ناکاوت حریف؛ سلطانی و ملکخطابی برنزی شدند
بوکسور سنگین وزن تیم ملی جوانان ایران با ناکاوت حریف قدرتمند هندی در همان راند نخست، فینالیست مسابقات قهرمانی آسیا شد.
به نقل ازفدراسیون بوکس؛ رقابتهای بوکس قهرمانی جوانان و امید آسیا از روز شنبه (هشتم اردیبهشت) در قزاقستان آغاز شده و تا هجدهم همین ماه ادامه خواهد داشت.
امروز جمعه، مبارزات مرحله نیمهنهایی اوزان مختلف ردهسنی جوانان برگزار شد.
در وزن ۹۲+ کیلوگرم، امیر اسماعیلی به مصاف راتهیل از هند رفت و با ارائه مبارزهای تماشایی در همان راند نخست، حریف قدرتمند هندی را ناک اوت کرد و فینالیست شد. وی در فینال و برای کسب مدال طلا به مصاف شهزود پولوونوف از ازبکستان خواهد رفت.
در وزن ۵۴ کیلوگرم، امیررضا سلطانی با وجود تلاش فراوان نتوانست برابر آمانتور ژومایف به توفیقی دست یابد و نتیجه را واگذار کرد تا با کسب مدال برنز به کار خود پایان داد.
در وزن ۸۶ کیلوگرم، امیررضا ملکخطابی مقابل اسرویلوف از ازبکستان و در نهایت نماینده ازبک پیروز شد تا ملکخطابی به مدال برنز برسد.
فردا شنبه، مبارزات نیمهنهایی رده سنی امید برگزار میشود و در وزن ۷۵ کیلوگرم، محمد محشری با جواهیر اوماتالیف از ازبکستان، در وزن ۸۶ کیلوگرم، سیدعلی سیدصدری با تمیرلان موکاتیف از قزاقستان و در وزن ۹۲+ کیلوگرم، رضا خلیلزاده با جهانگیر زوکروف از ازبکستان رقابت خواهند کرد.
انتهای پیام/